Форум дівчат України

Форум дівчат України



ПошукПошук   Користувачі   Реєстрація   Вхід
Сьогодні: 16.02.2026 - 23:43:40
Сторінки:  1  

Передача боргу третій особі

АвторПовідомлення

Nosmoksking

дівчина


Статистика:
Повідомлень: 8
Реєстрація: 26.02.2009

Мені передали борг третій особі, і тепер вона хоче накласти арешт на мій рахунок. Як я можу дізнатися, чи це законна операція і чи мої права захищені?


---------------------
сигареты контрабанда продажа кальян магазин
Повідомлення # 1 сьогодні в 03:30
RE: Передача боргу третій особі

Antira

дівчина


Статистика:
Повідомлень: 4
Реєстрація: 05.10.2009

Коли борг передається третій стороні, новий кредитор має право використовувати ті ж засоби для стягнення, що й попередній. Але це мають бути законні способи. Перевір, чи новий кредитор мав право на таку передачу і чи він повідомив тебе про це вчасно. Якщо все зроблено неправильно, то у тебе є підстави для оскарження.



Повідомлення # 2 сьогодні в 04:10
RE: Передача боргу третій особі

bHXBR17

дівчина


Статистика:
Повідомлень: 2
Реєстрація: 15.08.2009

На жаль, я також стикався з ситуацією, коли борг передали іншій компанії без моєї згоди і без належного повідомлення. Це було дуже неприємно, бо я не знав, з ким мені мати справу. Я звернувся до юриста на цьому сайті https://eopora.com.ua/services/znyattya-areshtu-z-rahunkiv, де я дізнався про мої права в такій ситуації. Виявилося, що я мав повні підстави оскаржити дії нового кредитора, і це мені допомогло.



Повідомлення # 3 сьогодні в 04:34
RE: Передача боргу третій особі
Продам новый clarion cz109el : Попередня тема
Сторінки:  1  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на повідомлення! Для реєстрації пройдіть за посиланням: зареєструватися


Учасники

Forum powered by: Exbb 2.44